גירושין

החלטה על פירוק החיים המשותפים ותהליך גירושין איננו דבר של מה בכך ויש להתנהל בו בכובד ראש . מדובר על תהליך ארוך ומתיש, מלווה באמוציות רבות, כעס, מתח ועצב. בתוך סערת הרגשות חייבים להתייחס לנושאים רבים ולהתמודד עם סוגיות הרות גורל.

כדי להתנהל נכון ולא לשגות בניהול נכון ותקין של התהליך או כדי לא לפגוע בזכויות, מומלץ להתייעץ ולהיות מלווה ע”י עו”ד המומחה בדיני משפחה וגירושים. בשלב הראשון יש לבנות אסטרטגיית מוקפדת, אשר תביא בסופו של דבר להסכם הדדי ומכבד אשר יבטיח חיים מכובדים ועתיד טוב לילדים.

לפי דיני משפחה, במדינת ישראל, גירושין יתבצעו על פי ההלכה היהודית, וגט לבני זוג יהודים יינתן אך ורק בבית הדין הרבני. יחד עם זאת, בהיבטים אחרים הקשורים לדיני משפחה וגירושין, כמו חלוקת רכוש, מזונות אישה ומזונות ילדים, הסדרי ראייה, משמורת ילדים ועוד, ניתנת סמכות מקבילה הן לבית הדין הרבני והן לבית הדין לענייני משפחה.

לנוכח קיומה של סמכות מקבילה לשתי הערכאות שיפוט אלה, יש חשיבות למקום הגשת התביעות ולראשון מבין בני הזוג אשר רוכש סמכות דיונית, לערכאה אליה פנה קודם ובה יתנהל הליך הגירושין כולו (למעט הליך סידור הגט אשר מתבצע אך ורק בביה”ד הרבני).

ללא ספק, הערכאה המשפטית בה מתקיימים ההליכים עלולה להשפיע על היבטים שונים הקשורים לתחום דיני משפחה וגירושין, כמו חישוב מזונות, חלוקת רכוש ועוד ולכן חשוב מאוד, ברגע קבלת ההחלטה האישית על רצון בגירושים, להתקשר עם עו”ד מומחה בתחום.

על מנת להבטיח פעולה שתתאים לאינטרסים האישיים ובעיקר תשמור על הילדים המעורבים בתהליך המורכב והאמוציונאלי, מומלץ להתייעץ ולהבין את המשמעות של בחירה בערכאה משפטית כזאת או אחרת וסוג התביעה שיש להגיש.

משרד עו”ד אגוזי – פוליבודה מסייע בתהליך קבלת ההחלטות תוך הכוונה ומתן ייעוץ משפטי מהימן המתאים לכל מקרה ונסיבותיו הספציפיות. המטרה היא לבנות אסטרטגיית גירושין טובה, נטולת מכשולים ועם מינימום פגיעה וכאב בצד השני. כאשר טובת הילדים המעורבים בהליך, עומדת בראש סדר העדיפויות במטרה לשמור על לבם הרך ולעבור את ההליך בשלום.

לאחר פגישת היכרות וקבלת המידע הרלבנטי, מתגבשת אסטרטגיה משפטית כוללת במהלכה מתווים את דרכי הפעולה בין אם בפניה לערכאות שיפוטיות והגשת כתבי בית-דין ובין אם בייצוג במו”מ בעריכת הסכם מחוץ לכותלי ביהמ”ש ובין בחירה בהליך גישור.

המשרד מייצג גם בנסיבות בהן קיים פס”ד או הסדר במזונות או משמורת אם וכאשר קיים שינוי נסיבות מהותי המצדיק פתיחת ההליכים מחדש.

תחום הגירושים כולל מגוון רחב של נושאים לרבות:

 

N

איזון משאבים וחלוקת רכוש

N

משמורת והסדרי שהיה

N

תביעת אבהות

N

ידועים בציבור

N

מזונות אישה

N

מזונות קטינים

N

הסכם יחסי ממון

N

ייצוג בבית דין הרבני

N

כתובה ופיצוי

N

הסכם גירושין

N

התרת נישואים

N

פירוק שיתוף

N

הסכם שלום בית לחילופין גירושין

עורכת דין ומגשרת עידית אגוזי – פוליבודה מלווה במסירות ומסייעת להפיק את המקסימום מכל הליך, במטרה למצות את האפשרויות הקיימות בחוק. במידה וכבר הוגשה תביעה באחת הערכאות פועל המשרד ללא לאות למיצוי זכויות הלקוחות.

התייעצו איתנו

טלפון

03-7733324

פקס

03-7733323

דוא"ל

Idit@ip-lawoffice.co.il

כתובת

אופקים 10 פתח תקווה 4932226

Copyright 2019 | Designed with love by Koobers

Copyright 2019 | Designed with love by Koobers

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support