גירושין

פירוק החיים המשותפים ותהליך גירושין איננו תהליך קל  מדובר על תהליך ארוך ומתיש, מלווה באמוציות, מתחים וכעסים. הליכי גירושין נוגעים בנושאים רבים, ועל מי שהחליט להתגרש לבנות אסטרטגיית גירושין מוקפדת בעזרת עורך דין גירושין, אשר תביא בסופו של דבר לעתיד בטוח עבורו ועבור ילדיו.

לפי דיני משפחה, גירושין יתבצעו על פי ההלכה היהודית, וגט לבני זוג יהודים יינתן אך ורק בבית הדין הרבני. יחד עם זאת, בהיבטים אחרים הקשורים אל דיני משפחה וגירושין, כמו חלוקת רכוש, מזונות אישה ומזונות ילדים, הסדרי ראייה, משמורת ילדים ועוד, ניתנת סמכות מקבילה הן לבית הדין הרבני והן לבית הדין לענייני משפחה.

לנוכח קיומה של סמכות מקבילה לשתי הערכאות שיפוט אלה יש חשיבות למקום הגשת התביעות ולראשון מבין בני הזוג אשר רוכש סמכות דיונית, לערכאה אליה פנה קודם.

גירושין – חשיבות ייעוץ עו“ד משפחה

כאמור, עם קבלת ההחלטה להתגרש, יש לפנות לייעוץ אצל עורך דין גירושין המתמחה בתחום דיני משפחה וגירושין. ישנה חשיבות רבה למקום בו נפתח התיק, בבית הדין הרבני או בבית משפט לענייני משפחה, ומי הגיש ראשון את התביעות.

לפי דיני משפחה, התביעות הראשונות אשר הוגשו על ידי אחד מבני הזוג, הן אלה שיקבעו היכן יתנהל הליך הגירושין כולו (למעט הליך סידור הגט אשר מתבצע אך ורק בביה”ד הרבני).

הערכאה המשפטית בה מתקיימים ההליכים עלולה להשפיע על היבטים שונים הקשורים לתחום דיני משפחה וגירושין, כמו חישוב מזונות, חלוקת רכוש ועוד.

משרד עו”ד פוליבודה מסייע בתהליך קבלת ההחלטות תוך הכוונה ומתן ייעוץ משפטי מהימן המתאים לכל מקרה ונסיבותיו הספציפיות.

לאחר פגישת היכרות וקבלת המידע הרלבנטי, מתגבשת אסטרטגיה משפטית כוללת במהלכה מתווים את דרכי הפעולה בין אם בפניה לערכאות שיפוטיות והגשת כתבי בית-דין ובין אם בייצוג במו”מ בעריכת הסכם מחוץ לכותלי ביהמ”ש ובין בחירה בהליך גישור.

המשרד מייצג גם בנסיבות בהן קיים פס”ד או הסדר במזונות או משמורת אם וכאשר קיים שינוי נסיבות מהותי המצדיק פתיחת ההליכים מחדש.

גירושים כוללים מגוון רחב של נושאים לרבות:

ידועים בציבור

מזונות אישה

מזונות קטינים

איזון משאבים וחלוקת רכוש

משמורת והסדרי שהיה

תביעת אבהות

הסכם יחסי ממון

ייצוג בבית דין הרבני

כתובה ופיצוי

הסכם גירושין

התרת נישואים

פירוק שיתוף

ייצוג בבית משפט לענייני משפחה

הסכם שלום בית לחילופין גירושין

על מנת להבטיח פעולה שתתאים לאינטרסים האישיים ובעיקר תשמור על הילדים המעורבים בתהליך המורכב והאמוציונאלי, מומלץ להתייעץ ולהבין את המשמעות של בחירה בערכאה משפטית כזאת או אחרת וסוג התביעה שיש להגיש.

עורכת דין ומגשרת עידית פוליבודה, המקסימום מסייעת להפיק את המקסימום מכל הליך ולמצות את האפשרויות הקיימות בחוק. במידה וכבר הוגשה תביעה באחת הערכאות פועל המשרד למיצוי זכויות הלקוחות

המטרה היא לבנות אסטרטגיית גירושין טובה, עם מינימום מכשולים וכאב ובעיקר לשמור על לבם הרך של הילדים המעורבים במטרה לעבור את ההליך בשלום .

התייעצו איתנו

03-7733323

אופקים 10 פתח תקווה 4932226

Copyright 2019 | Designed with love by Koobers

Copyright 2019 | Designed with love by Koobers

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support